Kwasy kosmetyczne

 peelingi chemiczne

 Nieco tańszy wariant zabiegu na bazie kwasów dla osób chcących doskonałego rezultatu lecz nie borykających się ze skórą alergiczną, wrażliwą.

Działanie  kwasów kosmetycznych polega na rozluźnianiu połączeń pomiędzy starymi komórkami, co ułatwia ich usuwanie przez skórę. W zależności od tego, jaką substancję wybierzemy, kwasy mogą pobudzać produkcję kolagenu i elastyny, ograniczać wydzielanie sebum, działać antytrądzikowo, a nawet wspomagać odporność skóry na promieniowanie UV. Lista ich dobroczynnych właściwości jest niemal nieskończona. kosmetyczne oddziałują korzystanie na skórę, gdyż wspomagają naturalny proces złuszczania się naskórka. Ich skuteczność zależy od stężenia. Podczas stosowania preparatów wzbogaconych o kwasy należy bezwzględnie unikać silnych promieni słonecznych, gdyż pozbawiona zaległego naskórka skóra jest podatna na działanie promieni UV.  Idealne dla osób borykających się z nadwrażliwością skóry.

Etapy zabiegu: 

Demakijaż połączony z delikatnym masażem twarzy- odtłuszczenie skóry- nałożenie odpowiednio dopasowanego kwasu-  neutralizacja- mgiełka tonizująca-  maska kremowa/algowa- pielęgnacja końcowa

Zabieg występuje w dwóch wariantach: 

wersja podstawowa ( obejmująca twarz i szyję) 110 zł

wersja rozszerzona ( obejmująca twarz, szyję i dekolt) 130 zł

Pragniesz zadbać również o okolice oczu? Poproś o dołączenie do zabiegu złotych płatków żelowych rozjaśniających cienie i niwelujących worki pod oczami.

Zabieg łączyć można również z peelingiem kawitacyjnym! + 30 zł i 15 min do zabiegu.

REZERWACJA:

Zarezerwuj wizytę telefonicznie 

512-281-245

lub za pomocą aplikacji Booksy!

@GabinetPieknegoCiala