Liposukcja ultradźwiękowa

wytopienie tłuszczyku, wyszczuplenie, ujędrnienie

Liposukcja ultradźwiękowa to bezbolesny zabieg, który jest wykorzystywany  w leczeniu otyłości. Pomaga pozbyć się złogów tłuszczu z organizmu oraz zredukować problematyczny cellulit. Efektem jest wymodelowane, jędrne ciało. W zabiegu wykorzystywane są ultradźwięki, które w sposób nieinwazyjny i precyzyjny pomagają oddzielić tłuszcz od pozostałych tkanek okalających dzięki głowicy emitującej ultradźwięki o wysokiej częstotliwości. Kawitacja ultradźwiękowa i związane z nią wibracje pobudzają także metabolizm komórek, redukują i rozbijają zwapnienia oraz poprawiają krążenie krwi w tkankach. Dodatkowo mikromasaż występujący podczas zabiegu aktywuje w organizmie wiele dobroczynnych enzymów- mają one wpływ na zwiększenie przepuszczalności błon komórkowych i usuwanie zbędnych oraz często szkodliwych produktów przemiany materii.

 

Liposukcja ultradźwiękowa jest bezbolesna i nie wymaga rekonwalescencji. Efekty widać już po pierwszym zabiegu.  Sylwetka staje się wyraźnie wyszczuplona, a skóra jędrniejsza. Warto pamiętać, że skóra do pełnej regeneracji potrzebuje paru miesięcy. Dopiero po tym czasie widoczne są pełne efekty, które utrzymują się już na stałe. Zaleca się serię 10 zabiegów przeprowadzanych raz w tygodniu.

Przeciwwskazania:

Wszczepiony rozrusznik serca lub inne metalowe implanty

Okres ciąży i karmienia piersią

Choroby krwi takie jak cukrzyca czy miażdżyca

Stany zapalne skóry​

Niewydolność wątroby i nerek

Nadciśnienie tętnicze

Zaawansowane choroby sercowo-naczyniowe

Mechaniczne uszkodzenia skóry

Stwardnienie rozsiane​

Zaawansowana osteoporoza

Pojedynczy zabieg 110 zł 

Pakiet pięciu zabiegów 500 zł - oszczędzasz 50 zł

Pragniesz dodatkowo wzmocnić swoje mięśnie? Poproś o dołączenie elektrostymulacji do zabiegu w wyjątkowej cenie + 40 zł/ 30 min

REZERWACJA:

Zarezerwuj wizytę telefonicznie 

512-281-245

lub za pomocą facebook'a

@GabinetPieknegoCiala