Nowość! Ultrashape

Połączenie liposukcji ultradżwiękowej z skoncentrowaną ampułką zwiększającą aktywność enzymów rozkładających tłuszcze.

To silnie nawilżający, napinający i uelastyczniający program z kompleksem Liporedux z Kofeiną i Chilli. Polecany jest dla osób z problemami cellulitu, nadmiernej ilością tkanki tłuszczowej , którzy pragną poprawić sylwetkę oraz zwiększyć jędrność i elastyczność skóry. 

Sekretem zabiegu Ultrashape jest silna ampułka z ekstraktami roślinnymi, która doskonale przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej oraz zwiększa aktywność enzymów rozkładających tłuszcze. 

Połączenie starannie dobranych składników aktywnych zawartych w ampułce oraz wykorzystanie liposukcji ultradźwiękowej                                skutecznie wspomaga proces rozkładu tkanki tłuszczowej i zapobiega procesowi ponownego gromadzenia się tłuszczu w adipocytach. przyspiesza lipolizę i mikrokrążenie skóry, a także wspomaga usuwanie toksyn z organizmu.  

Zabieg składa się z etapów.  Pierwszym z nich jest wtłaczanie skoncentrowanej ampułki na dowolnym obszarze ciała za pomocą ultradźwięków, które dodatkowo stymulują rozpad komórek tłuszczowych. Drugim jest  body wrapping z wykorzystaniem koncentratu z kofeiną i chilli. 

EFEKTY:

- Redukcja tkanki tłuszczowej

- Wymodelowanie sylwetki

- Pobudzenie mikrocyrkulacji krwi

- Odżywienie skóry

Możliwe obszary:

Uda (przód+ tył) 

brzuch + boczki

W zależności od nasilenia problemu zaleca się serię zabiegów od 1 do 3x w tygodniu przez 4-8 tygodni. 

Pragniesz dodatkowo wzmocnić  mięśnie swoich ud, pośladków, ramion lub brzucha? Poproś o dołączenie elektrostymulacji do zabiegu w wyjątkowej cenie + 40 zł/ 30 min

Pojedynczy zabieg 150 zł

lub 

pakiet pięciu zabiegów 700 zł oszczędzasz 50 zł

REZERWACJA:

Zarezerwuj wizytę telefonicznie 

512-281-245

lub za pośrednictwem aplikacji Booksy!

@GabinetPieknegoCiala