Peeling kawitacyjny

Oczyszczenie i rewitalizacja

 To nowoczesna metoda wykorzystywana do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry, alternatywa dla tradycyjnej metody manualnego  oczyszczania twarzy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych.
Zabieg ten wykonywany jest przy pomocy urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe, które po skierowaniu na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji. Rozpylona na skórze woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. W wyniku tych działań dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia młodszej warstwy skóry, wolnej od nadmiaru łoju, bakterii czy substancji toksycznych. Peeling kawitacyjny charakteryzuje się bezbolesnym i bezpiecznym przebiegiem, co jest niewątpliwie jego zaletą.

PROBLEM:

  • rozszerzone pory i zaskórniki

  • skóra przetłuszczająca,

  • skóra zmęczona słońcem i wymagająca regeneracji,

  • trądzik pospolity (zaskórnikowy, grudkowy),

  • brak jędrności i sprężystości skóry.

EFEKTY:

Uzyskanie odświeżonej i oczyszczonej skóry.

Oprócz efektu świeżości, skóra zyskuje poprawę krążenia, w skutek dotleniającego, nawilżającego i odmładzającego skórę mikro-masażu wywołanego drganiami fal ultradźwiękowych.

W wyniku poprawy krążenia skóra pobudza swoje komórki i zmusza je do naturalnej odnowy.

Usuwane są również wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, zaskórniki czy wągry, w wyniku czego uzyskiwany jest efekt sterylizacji.

Dodatkowymi zaletami jest wygładzenie zmarszczek oraz delikatny masaż twarzy.

PRZECIWWSKAZANIA:

Ciąża,

Choroby nowotworowe,

Metalowe implanty w ciele (np. rozrusznik serca),

Ostry stan zapalny,

Zakrzepowe zapalenie żył.

Etapy zabiegu: 

Demakijaż połączony z delikatnym masażem twarzy- oczyszczanie peelingiem kawitacyjnym - mgiełka tonizująca- serum - maska kremowa/algowa- pielęgnacja końcowa

Zabieg występuje w dwóch wariantach: 

wersja podstawowa ( obejmująca twarz i szyję) 90 zł

wersja rozszerzona ( obejmująca twarz, szyję i dekolt) 139 zł

Pragniesz zadbać również o okolice oczu? Poproś o dołączenie do zabiegu złotych płatków żelowych rozjaśniających cienie i niwelujących worki pod oczami.

REZERWACJA:

Zarezerwuj wizytę telefonicznie 

512-281-245

lub za pomocą aplikacji Booksy!

@GabinetPieknegoCiala